Kalıp Fuarı Türkiye 2016

Kalıp & Kalıp Teknolojileri ve Yan Sanayi Fuarı

Fuar Tarihi Güncelleniyor

PULLMAN İSTANBUL CONVENTION CENTERFuar Alanı Konumu

Fuar Hakkında

Bizi Takip Edin

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

KALIP VE 3D PRINT FUARI FORMNEXT FUARINDA TANITILDI.

Türkiye; hızla artan nüfusu, yetişkin işgücü, gelişkin imalat endüstrisi ve ihracatın artmasına destek olan avantajlı coğrafyası ile dünya çapındaki gelişimini sürdürüyor. Ülkemizde harekete geçenen önemli sektörlerden biri de hiç kuşkusuz, kalıp sektörü. Son yıllarda ana sanayide yaşanan gelişmeler, otomotiv ve beyaz eşya, savunma sanayi ve plastik sektörlerinde hızla gelişen imalat ve ihracat kalıp sektörünü olumlu yönde etkilemektedir.  

 

KALIP TEKNOLOJİLERİ SEKTÖR BULUŞMASI İSTANBUL’DA

 

Başta Otomotiv Sanayi Üreticileri ve Yan Sanayileri olmak üzere, Beyaz Eşya ÜreticileriSavunma ve Havacılık SanayiElektrik ve Elektronik SektörüMedikal ve Sağlık Sektörüİklimlendirme,SoğutmaKlimaGıdaAmbalaj ve Plastik Sanayilerinin ziyaretine sunulacak Kalıp Fuarı sektörün en büyük buluşma noktası olacak.

 

Fuar tanıtımlarının yoğun bir şekilde yapılacağı Kalıp Fuarı,  başta Almanya olmak üzere, Romanya,PolonyaRusyaLitvanyaMısırBulgaristan ve İran’da tanıtılacak. Otomotiv ve Beyaz Eşya Üreticilerinin fuarı ziyaretleri için yurtdışında çok kapsamlı tanıtımlar yapılacak.                                

            

 

         

     

Üreticiler, tüketiciler, satın almacılar, uygulamacılar, yurtiçi ve yurt dışı temsilcileri… Kısacası sektörün tüm mensupları, 3. kez 3D Print Expo Turkey  ve Kalıp Fuarı Türkiye de bir araya geliyor. Sektörün güç birliği yaptığı, kalıp üreticisi ile sanayicilerin buluştuğu gerçek ticari platformu oluşuyor..    

 

Ulusal Kalıp Üreticileri Birliği (UKUB) Tarafından Düzenlenen 5. Ulusal Zirvesinde Kalıp Fuarı ve 3D Print Expo Turkey 2016 Fuarları tanıtıldı.

 

1 Ekim 2015 Perşembe günü Kocaeli Workinn Otel`de, kalıpçılık sektöründeki gelişmeleri, sorunları ve çözümlerini ana ve yan sanayi temsilcilerine aktarmanın amaçlandığı, ana ve yan sanayi yöneticilerinin de katılım sağladığı 5. Ulusal Kalıpçılık Zirvesi, 315 kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.

  

 

Katılım ve Bilgi İçin;

 

Demos Fuarcılık ve Org. A.Ş. 
0212 288 02 06 veya info@demosfuar.com.tr