Energy Storage Expo

Enerji Depolama & Elektrikli Araç Teknolojileri Kongre ve Fuarı

Fuar Tarihi Güncelleniyor

CONGRESIUM ANKARA / ATO KONGRE VE SERGİ SARAYIFuar Alanı Konumu

Fuar Hakkında

www.powernextfair.com

                     

Enerji Depolama & Elektrikli Araç Teknolojileri Kongre ve Fuarı 

 

  Demos Fuarcılık olarak 21-23 Ocak 2016 tarihlerinde Enerji Bakanlığı Yenilenebilir Enerji Genel Müdürlüğü ve Aküder`in Destekelriyle Ankara da Enerji Depolama & Elektrikli Araç Teknolojileri Kongre ve Fuarı gerçekleştiriyoruz.  Enerjinin depolanması için gelecek 10 yılda çok büyük yatırımlar yapılacaktır. Enerji Depolama Teknolojileri Dünya`da Devrim yaratacak. Bugüne kadar Enerji Depolama teknolojisin yoğun olarak kullanım alanları Elektrikli Otomobiller, Elektrikli İş Makinaları, Elektrikli Otobüsler,Endüstriyel Tesisler, Güneş ve Rüzgar Enerji Santralleri diye sıralanabilmektedir.

 

ELEKTRİKLİ ARAÇLAR ve ENDÜSTRİYEL ENERJİ DEPOLAMA

 

   Artık Dünya da bir çok ülkede özellikle taksi ve otobüslerde yoğun olarak kullanılmaya başlayan teknolojide araçların menzilleri her geçen gün artıyor. Ülkemizde`de önümüzde ki yıllarda artarak kullanılmaya başlanacak. Şimdiden bir çok Otomobil firması Elektrikli ve Hibrit otomobillerinipazarlamaya başladı bile.

 

   Energy Storage EXPO `da Elektrikli otomobiller, otobüsler, Edüstriyel Enerji depolama teknolojileri ziyaretçi ile buluşacak. Araştırmalar, projeler yeni yatırımcılar ve kullanıcılarla tanışacak ve ticarileşmefırsatı yakalayacak. Düzenlenecek konferanslar ile sektörel bilgi paylaşımı artacak ve yeni gelişmeler dinleyicilere aktarılacak. Kamu ve özel sektör temsilcilerinin katılımı ile yeni iş birlikleri doğacak.

 

Yenilenebilir Enerji Kaynakları Basın Toplantısı Gerçekleşti.

YARININ TEKNOLOJİLERİ  ENERGY STORAGE EXPO ‘DA

 

   Sizde yeni teknolojilerinizi sektöre yön verenlere tanıtmak için Türkiyenin tek fuarında yerinizi almakta acele ediniz. Enerji Depolama Teknolojileri Kongre ve Fuarı