Demos Fuarcılık

Demos Fuarcılık, 1993 yılından bu güne Türk Fuar Sektöründe birçok yeniliğe imza atmış bir Fuar Organizasyon Firmasıdır... Misyon Rekabetçi ve Sürdürülebilir büyüme potansiyeli olan yönetici kadrosunun...

Devamı >>

Son Duyurular

 

  

  

Kapı Fuarı ve İskele Kalıp Fuarına özel fiyatlar

Kahvaltı + Oda tek kişilik oda  : 180 TL Kdv dahil
Kahvaltı + Oda çift kişilik oda  : 200 TL Kdv dahil

  

  

Hizmetlerimiz

Telefon, Telefaks Hizmetleri

   Katılımcı talep ettiği takdirde standına, ücret mukabilinde telefon ve/veya faks hattı çektirebilir. Bu hizmet santralin kapasitesi ile sınırlı olduğundan, talepler, başvuru tarih sırasına göre karşılanacaktır.Telefon ve/veya faks hattı tesis ücreti ve görüşme bedelleri, DEMOS tarafından ayrıca hesaplanarak tahsil edilecektir.

Su ve Basınçlı Hava             
  Katılımcı su ve basınçlı hava talebini sözleşme ile birlikte belirtmelidir. Daha sonra bildirilecek talepler karşılanamaz ise DEMOS bu konuda herhangi bir sorumluluk almayacaktır. Su ve basınçlı hava hattı tesis ücreti ayrıca tahsil edilecektir.
Ekstra Stand Malzemeleri   
  Fuarda kullanılacak ekstra stand malzemeleri (tüm teşhir malzemesi ve ekipmanları, masa, sandalye, buzdolabı, kilitli bölme vb.) katılımcı firmalar tarafından temin edilebileceği gibi, Katılımcı El Kitabındaki FORM doldurularak DEMOS‘tan ücret mukabilinde de talep edilebilir. Ekstra stand malzemeleri fuar süresince Katılımcı’ya kiralanmış olup, fuar söküm aşamasında eksiksiz ve hasarsız olarak DEMOS‘a teslim edilmelidir.
İlave Elektrik Hizmetleri     
  DEMOS, katılımcı her standart standa, 1 priz, her 3 m2 için 100 watt bedelsiz enerji kullanım hakkı ve yine her 3 m2 için 1 spot vermeyi taahhüt eder. Bu sınırların aşımı durumunda, istekler bedel karşılığında gerçekleştirilecektir. Fuar organizasyonu 1 priz ile her 3 m2 ‘ye 100 watt bedelsiz enerji vermekle yükümlüdür. Aşımı durumunda harcanacak güç ve bağlantı, bedeli karşılığında verilecektir.
Kafeterya                            
  Fuar alanında, görevlilerin ve ziyaretçilerin gereksinimlerini karşılayacak bir kafeterya vardır. Kafeterya dışında fuar alanı içinde yiyecek ve içecek satılması yasaktır.
  • 1-3 kwa trifaze ve monofaze elektrik bağlantısı için 45-TL + K.D.V.
  • 4-5 kwa trifaze elektrik bağlantısı 55-TL + K.D.V.
  • 6-10 kwa trifaze elektrik bağlantısı için 65-TL + K.D.V.
  • 11-20 kwa trifaze elektrik bağlantısı için 75-TL + K.D.V.
  • 20 kwa ‘dan sonraki her 10 kwa ilave elektrik bağlantısı      için 45-TL + K.D.V. katılımcı firmalardan tahsil edilir.

TOPLU ZİYARET DESTEĞİ

Talepleriniz doğrultusunda, Demos Fuarcılık olarak düzenlediğimiz tüm fuarlara toplu ziyaret hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken aşağıda yazılı e-mail adresinden bize ulaşmaktır. 
 
Kimler bu Hizmetten Yararlanabilir? 
 
Ticaret ve Sanayi Odaları Mensupları
Meslek Odaları Mensupları
Dernekler ve Birlikler 
 
Toplu Ziyaret Talebiniz için, info@demosfuar.com.tr e-mail adresine mail gönderebilirsiniz.