Kırşehir Tarım Fuarı

5. Tarım Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı

19.09.2018 - 21.09.2018

Çok Amaçlı Teşhir Alanı – KIRŞEHİRFuar Alanı Konumu

Fuar Hakkında

Demos Fuarcılık, 1993 yılından bu güne Türk Fuar Sektöründe birçok yeniliğe imza atmış bir Fuar Organizasyon Firmasıdır... 

Demos Fuarcılık Olarak 19 - 21 Eylül 2018 tarihleri arasında  KTSO Kırşehir Kapalı Teşhir Salonlarında 5. Kırşehir Tarım Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı düzenlemektedir.

Kırşehir Tarım ve Hayvancılık Fuarı  kent ekonomisine de ciddi anlamda kazanç sağlayacak bir potansiyele sahiptir. Çevre illere yapılacak olan reklam çalışmaları ile merkez odak noktası olma özelliğine aday bir konumdadır.

Fuar  Kırşehir Valiliği , Kırşehir Belediyesi , Kırşehir Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü , Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası , Kırşehir  Ziraat Odası , Kırşehir Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği , Kırşehir  Veteriner Hekimler Odası  değerli destekleri alınarak gerçekleştirilmektedir.

Rekabetçi ve Sürdürülebilir büyüme potansiyeli olan yönetici kadrosunun profesyonelliği, çalışan ekibin disiplinli ve programlı çalışma planı ile organizasyonda ki başarı çıtasını devamlı olarak yükseltmektedir. 

5. Kırşehir Tarım ve Hayvancılık Teknolojileri Fuarı KOSGEB tarafından desteklenmektedir.

2017 Fuar Resimleri